logotype

Na naszej stronie chcielibyśmy Państwa zachęcić do odwiedzenia jednego z najpiękniejszych zakątków naszego kraju, do wizyty w Sudetach Zachodnich, miejsca, które może zaspokoić każdy turystyczny apetyt na przygodę, rekreację oraz kontakt z kulturą i naturą. Wyjątkowe położenie tego regionu na pograniczu polsko-czesko-niemieckim umożliwia turystom nie tylko zwiedzenie przepięknych terenów po naszej, polskiej stronie gór, ale również zorganizowanie krótkiego wypadu do Czech czy Niemiec.

W czasie wieloletniej pracy przewodnickiej szczególny nacisk kładziemy na wysoką jakość naszych usług. Zawsze staramy się dopasować do zainteresowań oraz kondycji osób oprowadzanych, zarówno w zakresie oraz formie przekazywanych wiadomościach, jak i w tempie zwiedzania.

Oprowadzamy grupy zorganizowane dzieci i młodzieży (uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich), grupy dorosłych oraz turystów indywidualnych.

Poniżej znajdziecie Państwo propozycje jednodniowych wycieczek pieszych i autokarowych w Polsce oraz do Czech i Niemiec.
Na życzenie możemy dla Państwa przygotować programy innych wyjazdów – np. kilkudniowych, w pełni dostosowanych do Państwa potrzeb.